Książki

Jeśli postanowiłeś odnieść sukces?!

Odniesiesz go kimkolwiek jesteś!!!

Książka zawiera 44 rozdziały, które umożliwią czytelnikowi zrozumienie siebie, poznanie swoich możliwości. Skłonią także  wyjścia poza strefę komfortu, pobudzą kreatywność. Każdy z nas przeczytał niejedną książkę o tym, że warto podążać za swoimi marzeniami. Niektóre książki inspirują, motywują, ale żadna nie wyjaśnia, jak wprowadzić trwałą zmianę w swoim życiu.

W strukturze książki przewidziane jest miejsce na wykonanie notatek, przemyśleń czy rysunków, dzięki czemu możesz korzystać z niej jak z osobistego notatnika.

Ta książka rozbudzi potężną ambicję, która w Tobie drzemie i sprawi, że krok po kroku osiągniesz to, co sobie zamierzyłeś. Jest niezwykłą inspiracją do wprowadzania rzeczywistych zmian w życiu. Nasze życie ma sens i nie jesteśmy tu bez powodu. Każdy z nas ma swoją jedyną, niepowtarzalną historię i to co z nią zrobią, zależy tylko od niego.

Życie jest teraz i właśnie teraz powinniśmy się nim cieszyć. Liczy się nasza obecność i cieszenie się w pełni. Możemy cieszyć się życiem, bo tak naprawdę ciągle je tworzymy.

Każdego dnia !!!

Ta książka zachęci cię także do większej uważności i obserwacji siebie. Zaakceptujesz siebie takiego, jakim jesteś, bez względu na to, co mówią o tobie inni. Mam nadzieję, że na kartach owej książki odnajdziesz inspirację do tego, by eksperymentować ze swoim życiem, rozpoznawać i niszczyć drzemiące w tobie ograniczenia.

Dzięki tej książce odważysz się żyć na własnych warunkach i zaczniesz sięgać po to, o czym od dawna marzysz.

Przekraczaj własne granice i osiągaj cele!

Czasami brakuje nam czasu. Spieszymy się, zwyczajnie nam się nie chce. 365 pozytywnych cytatów, które sprawią, że spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy. Pamiętaj, aby czytać jeden cytat codziennie bez wyjątku. Niezależnie od tego, czy masz na to ochotę, czy nie !!!

Codziennie rano otwórz dziennik, wpisz dzisiejszą datę i przeczytaj jeden cytat.

  • Czy znalazłeś w nim coś wartego zapamiętania?
  • Co on dla ciebie znaczy?
  • Jaką zmianę może w tobie wywołać?
  • Jakie codzienne ćwiczenie przybliży cię do osiągnięcia celu?

Zapisuj swoje wnioski, przemyślenia i staraj się o nich pamiętać !!!

Podejmij wyzwanie i wytrwaj w nim cierpliwie, a zobaczysz jak niezwykłe i pozytywne zmiany zauważysz w swoim życiu, w sposobie myślenia, samopoczucia.

Niech to będzie najlepszy czas Twojego Życia !!

 

Opcje zakupu:

Książka “DZIAŁAJ!”

Cena: 45 zł

Koszt wysyłki: 12 zł
Razem: 57 zł

Dziennik Motywacyjny

Cena: 39,90 zł

Koszt wysyłki: 12 zł
Razem: 51,90 zł

PAKIET

Cena regularna: 84.90 zł

Kup za: 77,90 zł

Koszt wysyłki: 14 zł
Razem: 91,90 zł

Dane do przelewu:

Katarzyna Kaszluga
Numer konta:
93 1240 2773 1111 0010 4047 3427

 

  • W treści przelewu podaj proszę imię i nazwisko odbiorcy, oraz dokładny adres.
  • Książki będą wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty.